Aktuality

Oslavili jsme 25 let společnosti

Za úspěšných 25 let naší společnosti patří dík především našim zaměstnancům. Proto jsme si udělali rodinný den s dobrým jídlem, pitím i zábavou pro všechny věkové kategorie.


Byli jsme na veletrhu iKariéra v Praze

Spolu s kolegy z RETIA, JOB AIR Technic, ELDIS Pardubice a CSG Aerospace jsme byli i my přítomni na veletrhu iKariéra v Praze.


Je nám 25 let

21. ledna 1997 se začal psát náš příběh.


Modernizace vrtulníků Agusta A109E

Koncem záři Česká letecká servisní, a.s. obdržela objednávku na modernizaci dvou vrtulníků Agusta A109E pro Lotyšskou pohraniční stráž.


Máme nové firemní video! co na něj říkáte?

Chcete o nás vědět více? Podívejte se na nové video o naší společnosti.


Veletrhu MSPO 2021 v polských Kielcích je za námi...

Společně s firmami z hodlingu Czechoslovak Group a divize CSG Aerospace jsme vám představili naše nové produkty a služby. Že bylo o co stát se můžete přesvědčit na vlastní oči. 


Navštivte nás na veletrhu MSPO 2021 v polských Kielcích

Ve dnech 7. - 10. 9. 2021 se na vás budeme těšit na XXIX. Mezinárodní výstavě obranného průmyslu MSPO v Kielcích v hale D na stánku 103.  


Turbolet s displeji od Česká letecká servisní

Článek o komplexní modernizaci avionického vybavení turbovrtulového letounu L-410UVP-T zaujal i magazín Letectví + kosmonautika.


Modernizovali jsme letoun L-410 UVP-T pro Centrum leteckého výcviku v Pardubicích

Dalším z významných modernizačních projektů, který naše společnost zrealizovala v roce 2020 byla modernizace letounu L-410 UVP-T, který slouží v CLV Pardubice k výcviku pilotů dopravního letectva.


PF 2021

Úspěšný start do nového roku 2021!


Připravované EASA ADS-B out nařízení týkající se vlastníků a provozovatelů letadel Cessna Citation 500/501/550/551 / S550 a 560

Vážení uživatelé, majitelé Cessen,
určitě jste si vědomi nadcházejícího EASA ADS-B out nařízení / mandátu pro letadla provozovaná v evropském vzdušném prostoru... 


Stali jsme se integrátorem L3Harris Aviation Products

Naše společnost podepsala dne 11. září 2020 dohodu s významnou společností L3Harris o možnosti integrovat jejich avionické systémy v modernizačních projektech. 


Modernizace vrtulníku W3AM Anakonda pro polskou pohraniční stráž

Vrtulník  W3AM Anakonda byl modernizován speciálním vybavením (EOP / Elektrooptická hlavice, DMM / Digitální Mapa, VDR / Video Rekordér, nová MFD / Multifunkční displeje včetně instalačního materiálu). Všechna nově instalovaná zařízení musela být integrována způsobem, aby byla plně kompatibilní se stávajícími systémy.


Modernizace dvou vrtulníků Airbus EC-120 pro litevskou pohraniční stráž

Jeden z vrtulníků Airbus EC-120 byl modernizován speciálním vybavením (EOP / Elektrooptická hlavice, DMM / Digitální Mapa, VDR / Video Rekordér, nová MFD / Multifunkční displeje včetně instalačního materiálu). Všechna nově instalovaná zařízení musela být integrována způsobem, aby byla plně kompatibilní se stávajícími systémy. Druhý vrtulník byl předběžně upraven tak, aby mohl plně provozovat speciální mise s využitím speciálního vybavení z prvního vrtulníku.