Účastníme se GLOBAL DEFENCE HELICOPTER

Účastníme se GLOBAL DEFENCE HELICOPTER

Účastníme se GLOBAL DEFENCE HELICOPTER jako vystavovatelé. Rozhodně nás navštivte.


Více o události:

GLOBAL DEFENCE HELICOPTER

18. – 20. října 2022, Varšavské kongresové centrum Hilton, Polsko

www.defenceleaders.com

9. setkání Global Defence Helicopter 2022 (GDH22) se koná ve Varšavě v Polsku ve dnech 18.–20. října 2022, v návaznosti na loňský úspěch, kdy jsme přivítali více než 300 zástupců z 28 zemí NATO a spřátelených zemí. Hostil řadu prezentací od vojenských a průmyslových partnerů z celého světa, které nabízejí skutečnou příležitost pro komunitu obranných vrtulníků sejít se a sdílet nápady, výzvy a příběhy o úspěchu.

Invaze Ruska na Ukrajinu, terorismus, migrace a obchodování s lidmi, výzva čínské mezinárodní politiky, kybernetické a jiné asymetrické hrozby, rychlý pokrok ve vesmíru a změna klimatu jsou jen některé ze současných výzev NATO. Schválení agendy NATO 2030 30 členskými státy má globální dopady, a proto posílil dialog a spolupráce v asijsko-pacifickém regionu a posílilo se zapojení daleko za euroatlantickou oblastí.

Vzhledem k tomu, že rychlost odezvy a taktická obratnost jsou jádrem řešení mnoha z těchto obranných a bezpečnostních výzev, zůstává letectví "s rotačními křídly" – ​​s posádkou a stále více bez posádky – kritickou schopností pro armády všech velikostí a schopností.