Prodej

Prodej

Naše společnost se specializuje na programy modernizace letecké techniky na trhu vojenského i civilního letectví. Od svého založení, v roce 1997, jsme se postupně stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů programů v oblasti letecké techniky v Evropě a aktivně se snažíme rozšiřovat naše územní pokrytí i mimo evropský region.

Co nás činí jedinečným ve srovnání s naší konkurencí, je fakt, že jako společnost certifikovaná podle PART 145 a PART 21 jsme schopni poskytnout našim zákazníkům komplexní řešení od dodávky moderních zařízení, jejich instalace a certifikace až po zaškolení leteckého personálu na letadlech i vrtulnících, prostřednictvím naší sesterské společnosti European Air Services (EAS).

Již 20 let poskytujeme naše služby následujícím zákazníkům:

1. Výrobci (OEM) letadel - jako prodejce pro GARMIN, Dynon Avionics, TRIG, KANNAD, ICOM, TQ Systems, PS Engineering a dalších výrobců avioniky.

2. Majitelé, provozovatelé letadel/ společnosti v civilním letectví - jako prodejce hlavních výrobců leteckých přístrojů a organizace dle PART 21 pomáháme zákazníkům upgradovat jejich letadla tak, aby splňovaly nejnovější a budoucí mandáty EASA požadavky (např. vybavení letadel s ELT 406MHz, transpondéry S-mode ADS-B Out, radiostanice 8,33 kHz, TCAS 7.1 SW atd.).

3. Údržbové organizace (MRO) - pro velké MRO dodáváme náhradní díly, avioniku potřebné při údržbě letadel dle PART 25 (Boeing, Airbus atd.) od společností Rockwell Collins, Honeywell, B/E Aerospace atd. V případě požadavku samotné MRO, nebo leasingové společnosti, je naše společnost schopna připravit pro tuto kategorii letadel projekt na modernizaci letecké techniky nebo STC projekt.

4. Letecká flotila vzdušných a ozbrojených sil a policejních vrtulníků různých zemí – na základě zcela unikátní kombinace civilní a vojenské certifikace naší společnosti jsme již provedli modernizaci vrtulníků Mi-8/17/171, Bell 206, letadel L-39, L-410, An-24/26/30, Lasta 95 a další platformy používané vzdušnými silami a policií. Předmětem modernizace byla především úprava vybavení pro speciální mise – FLIR, digitální pohyblivý mapový systém s příslušným zobrazovacím systémem, video downling system, vyhledávací reflektory, NVIS modifikace nebo brýle pro noční vidění atd. Dále se můžeme pochlubit modernizací bitevníků MiG-21.

5. Speciální projekty - na základě speciálních požadavků zákazníků a využití našich technických kapacit jsme schopni navrhnout a vyrobit speciální řešení pro simulační aplikace, konvertovat různé typy signálů na standardní (nebo naopak) atd.

Od svého založení ČLS a.s. získala mnoho zkušeností s modernizací avioniky pro letouny a vrtulníky. Důkazem toho, že jsme dynamickou inženýrskou společností, je, že se nebojíme přijímat výzvy, nové příležitosti a zvláštní požadavky přicházející především z vojenského trhu a jsme schopni hledat vhodná řešení.

V případě, že máte zájem získat více informací o našich projektech, neváhejte nás kontaktovat.